H.P.S. Industrial eindigt 2016 met gelijkspel
In de topteamcompetitie werd in de 1e divisie de laatste wedstrijd van de 1e seizoenshelft gespeeld.
HPS Industrial ging op bezoek naar Rosmalen tegen De Hazelaar.
In de wedstrijd werd er een verlies behaald 6-0. In de 2e wedstrijd revancheerde de rumptenaren zich door met 2-4 te zegevieren.
De Hazelaar – HPS Industrial 6 – 0 2 – 4
Wederom een gelijkspel voor HPS Industrial. In het libre (250) stond Gerrie van Eck opgesteld. Zijn tegenstander, de Belg Peter Vandeloo, was echter in grote vorm. In de 1e partij kreeg Gerrie wel kansen, maar de serie van 75 was niet genoeg. In 8 beurten was de partij beslecht en bleef Gerrie op 139 staan. In de 2e partij kreeg Gerrie 4 beurten waarin hij tot 27 caramboles kwam. In het kader 47/2 (175) speelde Frank Vermeulen tegen Eric Dericks. Frank speelde niet zijn spel in de 1e partij en verloor in 7 beurten met slechts 47 caramboles. Maar in de 2e partij nam hij revanche en maakte de 175 caramboles in 15 beurten. In het bandstoten (75) speelde Marco Kivits tegen Paul van de Wouw. Hij kreeg in de 1e partij de deksel op zijn neus door te verliezen in 11 beurten, achterblijvend op 47 caramboles. Ook in de 2e partij nam hij revanche door te winnen in 13 beurten met onder meer een mooie serie van 27.
Op 7 januari wordt de competitie vervolgt met een thuiswedstrijd tegen BCA uit Arnhem.
Carambole Rademaker – Almere ’83 2 – 6
In de kadercompetitie kreeg het team van klop van Almere ’83.
De enige wedstrijd die werd gewonnen kwam van Tonny van Meeuwen die een geweldige wedstrijd speelde en zijn 130 caramboles in slechts 3 beurten uitspeelde. Door personele problemen speelde Hans de Ridder 2 wedstrijden, maar verloor beide. Ook Jan de Jong wist niet te zegevieren.
Carambole R&H Kassa – De Poedel 0 – 8
Een forse nederlaag voor Carambole R&H Kassa. Zowel Bert Vink. Freddie Adelaar, Piet Adelaar als Gunya Yildiz wisten niet hun partij tot een winnend einde te brengen.
In de eerste week van januari wordt de kadercompetitie hervat.
Pomerans 2 – Carambole 1 26 – 27
De winst werd behaald door Tonny van Meeuwen met 190/12 en Teus van Dam 125/17.
De Witte Zwaan 1 – Carambole 2 29 – 30
Philip Schneider met 60/22 en Gert van der Kruijt 60/37 waren hier verantwoordelijk voor de winst 60/27.
Carambole 4 – De Batavieren 1 31 – 27
Hier was de winst voor Chris de Bruin met 43/33. Alex Hoogveld speelde gelijk 46/26.
Carambole 5 – De Burgemeester 9 32 – 23
Hans Aalten zegevierde met 42/41. Ook Peter de Veer boekte winst met 35/37.
Standen Biljartvereniging Carambole
Topteamcompetitie Eredivisie Wennekes.nl 5e plaats
1e divisie HPS Industrial 9e plaats
Kadercompetitie Poule 3 Carambole Rademaker 6e plaats
Carambole R&H Kassa 7e plaats
Districtscompetitie 1e klasse Carambole 1 5e plaats
2e klasse Carambole 2 4e plaats
3e klasse Carambole 3 7e plaats
Carambole 4 3e plaats
4e klasse Carambole 5 4e plaats
Programma Biljartvereniging Carambole week 50
Vr 16 dec Gouda
De Hoog – Car / Rademaker
Almere
Almere ’83 – Car / R&H Kassa
Za 17 dec Den Haag
GBC – Car / Rademaker (bekerwedstrijd)